Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (16 Ağustos 2019)

Haydar Dümen 16 Ağustos tarihli Posta gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç soruları bakın Haydar Dümen nasıl yanıtladı! İşte Haydar Dümen’in hayranlarından gelen sorulara verdiği yanıtlar…

Geneleve koştum

Cinsel organım küçük

20 yaşındayım. İlişkiye girdim, 1 saat sürdü, boşalmadım. Günde 3 kez mastürbasyon yapıyorum, ondan mı? Bir dahaki deneyimim ne zaman olmalı, ne zaman gitmeliyim?

18 yaşındayım. Mastürbasyon yapınca zevk almıyorum. Doktora gitmeye de utanıyorum. Ne yapmalıyım?

Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla beraber olduk. Bu olaydan sonra sevgilimden soğudum. Ayrılmayı bile düşünüyorum.

1 ay önce bir hayat kadını ile beraber oldum. O günden beri penisimden sıvı geliyor. Acaba bir hastalık mıdır?

İlk birleşme sonrası kızdan gelen kan miktarı ne kadardır? Kanamanın 1-2 gün devam etme ihtimali var mı? Kız arkadaşım ilk geceden beri benden uzak duruyor, çünkü kan geliyormuş. Bu durum normal mi? Yoksa adet kanı mı?

25 yaşında, 2 yıllık evli kadınım. İlişkiye karşı çok isteksizim. Hiçbir zaman zevk alamadım. Eşim de bu yüzden çok huzursuz. İlişkiden kaçıyorum. Ne yapmam lazım? Kadın doğum uzmanı “Psikolojik” dedi. Beni aydınlatın.

19 yaşında kızım. Sevgilimle ilişkiye girdik ve kızlığım bozuldu. Bir sürü sonra ayrıldık. Çok pişmanım. Sizce ne yapmalıyım?

22 yaşındayım. Nişanlımla ilişkiye girdik, kan gelmedi. Doktor bakire olduğumu söyledi. İkinci kez ilişkide de kan yoktu ama onu kimseyle birlikte olmadığıma inandıramadım. Vajinamın geniş olduğunu söyledi. Bu durum iri yapılı olmamdan kaynaklanabilir mi?

25 yaşında, 5 aylık evliyim. Bir türlü orgazm olamıyorum. Mastürbasyonla orgazm oluyorum ama ilişkide olmuyor. Eşim erken boşalıyor. İkimiz de çok istekliyiz. İleride sorun çıkar mı?

24 yaşındayım. Penisim 13 santim. Şimdiye kadar bir kere ilişkiye girdim. Kız arkadaşım boyu hakkında bir şey demedi. Ama evlenince sorun yaşar mıyım diye merak ediyorum. Penisimin boyu çocuk yapmaya ya da eşimi tatmin etmeye yeter mi?

18 yaşındayım. 16 yaşından beri haftada 4 kez mastürbasyon yapıyorum. Son 2 haftadır isteksizlik var. Neden böyle? Geceleri geç yatıyorum, bir de çok sigara içiyorum. Acaba nedeni bu mu?

Dalında gül her zaman koparılmış güllerden daha güzel ve canlıdır. H.D.

Tamamını okuyun