Boluspor’da Mustafa ve Gökhan imzayı attı

TFF 1. Lig takımlarından Boluspor, iç transferde Mustafa Durak, dış transferde de Adanaspor forması giyen Gökhan Sazdağı ile ikişer yıllık sözleşmeye imza attı.

Boluspor, iç transferde Mustafa Durak, dış transferde de Adanaspor forması giyen Gökhan Sazdağı ile ikişer yıllık sözleşmeye imza attı. Transferlerin kamuoyuna tanıtılması ve sözleşmelerin imzalanması için kulübün Karaçayır Mahallesi’ndeki tesislerinde tören düzenlendi. Törende konuşan Boluspor Kulübü Başkanı Necip Çarıkcı, Mustafa Durak ile yeniden 2 yıllık mukavele yaptıklarını belirterek, “Kendisi 2 yılda Boluspor’a güzel şeyler yaptı. Önümüzdeki 2 yılda da üzerine biraz daha koyup Boluspor’a katkı sağlayacaktır. İnşallah bu 2 yılda şampiyonluğu hep beraber yaşayacağız.” diye konuştu.

Çarıkcı, Gökhan Sazdağı’nı da renklerine bağladıklarını dile getirerek, “Bu transfer bizim için kolay olmadı. Gökhan bu transfer için çok fazla özveri gösterdi. Kendisiyle 2 yıllık anlaşma yaptık. Bonservis konusuna gelince Gökhan Boluspor’da oynamak istediği için bizimle çok cüzi bir rakama imza attı. Gökhan’ın Boluspor’da oynamayı çok istemesi ve parayı düşünmemesi transferin önünü açtı. İnşallah Boluspor’un havasından, enerjisinden, her şeyinden faydalanacak. Mustafa Durak ve Gökhan Sazdağı’ndan çok mutluyum. Boluspor’umuza hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

Tamamını okuyun