Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan S-400 açıklaması: Geri adım atmak söz konusu değil

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dolmabahçe Sarayı Muayede Salonu’nda gençlerle iftarda bir araya geldi. Erdoğan, iftar sonrasında gençlerle söyleşi gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan S-400’lerle ilgili yaptığı açıklamada, “Bizim S-400 konusunda geri adım atmak gibi bir şeyimiz kesinlikle söz konusu değil.” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul  Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerine ilişkin, “Büyükçekmece’ye, Maltepe’ye  itiraz oldu. Oralarla ilgili itirazlar reddedildi. Reddedildiği için de bizler  kalkıp, ‘Niye reddedildi? Burada çete var’ demedik ya, ‘Başımız gözümüz üstüne’  dedik, kabul ettik. Ama şimdi büyükşehirle ilgili olan da nedense çok çirkin,  hakikaten siyaseti kirleten bu tür ifadeler bizleri ciddi manada üzmüştür. Ama  ben inanıyorum ki benim milletim, İstanbullu hemşehrilerim bunun gereğini de  seçimlerde sandıkta yapacaktır.” dedi. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dolmabahçe Sarayı Muayede Salonu’nda gençlerle  iftarda bir araya geldi. Erdoğan, iftar sonrasında gençlerle söyleşi  gerçekleştirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 19 Mayıs’ta gençlerle Samsun’da bir araya  geleceklerini belirterek, siyasi parti liderlerini de Samsun’a davet ettiğini  hatırlattı.

Tamamını okuyun