Sakarya Üniversitesi 78 öğretim üyesi alımı ilan detayları belli oldu

Basın İlan Kurumu resmi portalı ilan.gov.tr’de yayımlanan Uludağ Üniversitesi personel alımı ilanında detaylar belli oldu. İşte Sakarya Üniversitesi personel alımı ilanına dair ayrıntılar…

Basın İlan Kurumu tarafından yayınlanan öğretim görevlisi alımı ilanı, bu noktada iş arayanların dikkatini çekti. ilan.gov.tr’de yayınlanan Sakarya Üniversitesi personel alımı ilanına göre 14 kişi işe alınacak.

1-Profesör kadrosu için adayların Başvuru Formuna (http://www.ilan.sakarya.edu.tr/ adresinden ulaşılabilir) özgeçmişini, Doçentlik Belgesini, 2 fotoğrafını, bilimsel yayınlarını, kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, eğitim-öğretim faaliyetlerini, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora çalışmalarını veya yüksek lisans çalışmalarını kapsayan 6 takım başvuru dosyasını PDF, özgeçmiş ile Üniversitemizin Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütlerinin word formatında aktararak 6 adet taşınabilir bellek ile birlikte Rektörlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığına başvurmaları gerekmektedir.

İLAN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Tamamını okuyun