Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (17 Nisan 2019)

Haydar Dümen 17 Nisan 2019 tarihli Posta gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç soruları bakın Haydar Dümen nasıl yanıtladı! İşte Haydar Dümen’in hayranlarından gelen sorulara verdiği yanıtlar…

Sevgilim hamile kalır mı?

Neden hep böyle?

29 yaşında, 5 yıllık evliyim. Erken boşalıyorum. Doktor krem verdi. İlk önce iyiydi, şimdi işe yaramıyor. İnternetteki teknikleri denedim, olmadı. Bu sorunu nasıl çözerim?

İki yıl önce erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla birlikteliğimiz oldu. Bu sürtünme sırasında erkek arkadaşımın penisini vajinamda hissettim. Sevgilim “Korkma, kızlık zarı geride olur” deyince içim rahatladı. Eve geldiğimde çamaşırımda açık pembe kan vardı. Kızlık zarıma zararı olmuş mudur?

21 yaşındayım. Penisim 11 santim ve ince. Kız arkadaşımla ilişkiye girdiğimde hiç zevk almıyorum. Sevgilim de şikayetçi. Büyütücü haplar varmış. Kullansam işe yarar mı?

20 yaşında kızım. Sevgilimle cinsel ilişkiye girdik ve kızlığım bozuldu. Bir süre sonra ayrıldık. Çok pişmanım. Ne yapmalıyım?

36 yaşındayım. 12 yıllık evliyim. Seksi sevmeme rağmen ancak bir kez cinsel ilişkiye girebiliyorum. Eşime karşı kendimi mahçup hissediyorum. Daha fazla ilişkiye girebilmem için ne yapmam lazım?

19 yaşındayım. Çok kız arkadaşım oldu, çok kez ilişkiye girdim. Erken boşalma sorunum var. Mastürbasyon yaptığımda 1 dakika içinde boşalıyorum. Ne yapayım?

20 yaşında, şişman bir erkeğim. Penisim 8 santim. Bu sorun teşkil eder mi? Penisimin uzaması için ne yapmam gerekiyor?

23 yaşındayım. Sevgilimle cinsel ilişkiye girmek istiyorum. Ama kızlık zarından gelen kanın durmama ihtimali varmış. Kan durmazsa ne yaparım?

18 yaşındayım. Şimdiye kadar hiç cinsel deneyimim olmadı. Haftada 5-6 kere mastürbasyon yapıyorum ama çok az meni geliyor. Benim korkum ileride çocuk sahibi olamamak. Sizce böyle bir şey olabilir mi?

18 yaşındayım. Düzenli mastürbasyon yapmazsam bir kıza dokununca boşalıyorum. Ama mastürbasyon yaparsam da ertesi gün çok yorgun oluyorum. Ne yapmalıyım?

Sorunum cinsel organımın küçük olması. Cinsel ilişkiye giremiyorum. Boyum 1.96 santim. Acaba penisimin küçüklüğü bununla ilgili olabilir mi? Tıbbi yöntemlerle penisimi büyütme imkanı var mı?

Aşk sopasını gösterince nefret kılıcını çekermiş. H.D.

Tamamını okuyun